Lage Ic van het Machtsflashgeheugen Spaander 64Mx16 BGA84 W971GG6JB-18 IC SDRAM DDR2
Basisinformatie
Certificering: Original Parts
Modelnummer: W971GG6JB-18
Min. bestelaantal: 1 verpakker
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 10cm x 10cm x 5cm
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Paypal, Western Union, Borg en anderen
Levering vermogen: 6000pcs per maand
Gedetailleerde informatie
Punt Numbe: W971GG6JB-18 Productencategorie: Geheugen & Flashgeheugen
Opslagcapaciteit: 1G-beetje (64Mx16) frequentie: 200MHz
Volt: 1.8V -Technologie: SDRAM - DDR2
Temperaturen.: 0°C ~ 85°C (TC) Pakket: BGA84
Markeren:
nand typeflashgeheugen
het controlemechanismespaander van het flitsgeheugen
Productomschrijving
Flashgeheugenspaander W971GG6JB-18, het Geheugenspaander BGA84 van IC SDRAM DDR2 64Mx16
Eigenschappen
Type DDR2 SDRAM
Organisatie x16
Snelheid 1066 MT/s
Voltage 1.8 V
Pakket Wbga-84
W971GG6JB is een 1G-beetjes DDR2 SDRAM, dat als 8.388.608 woorden x 8 banken x 16 beetjes wordt georganiseerd. Dit apparaat bereikt hoge snelheidsoverdrachtssnelheden tot 1066Mb/sec/pin (DDR2-1066) voor diverse toepassingen. W971GG6JB wordt gesorteerd in de volgende rangdelen: -18, -25, 25L, 25I, 25A, 25K en -3. De -18 rangdelen is volgzaam aan specificatie de van DDR2-1066 (6-6-6). De -25/25L/25I/25A/25K-rangdelen zijn volgzaam aan de specificatie van DDR2-800 (5-5-5) (de 25L-rangdelen is gewaarborgd om te steunen IDD2P = 7 mA en IDD6 = 4 is mA bij commerciële temperatuur, de industriële de rangdelen van 25I gewaarborgd om -40°C ≤ TCASE ≤ 95°C te steunen). De -3 rangdelen is volgzaam aan specificatie de van DDR2-667 (5-5-5).
De automobieltemperatuur van rangdelen, indien aangeboden, heeft twee gelijktijdige vereisten: de omgevingstemperatuur (TA) dat het apparaat omringt kan niet zijn minder dan -40°C of groter dan +95°C (voor 25A), +105°C (voor 25K), en de gevaltemperatuur (TCASE) kan niet zijn minder dan -40°C of groter dan +95°C (voor 25A), +105°C (voor 25K). JEDEC-de specificaties vereisen de vernieuwingsfrequentie om te verdubbelen wanneer TCASE +85°C overschrijdt; dit vereist ook het gebruik van zelf op hoge temperatuur optie verfrist. Bovendien, ODT-moeten de weerstand en de input-output impedantie zijn derated wanneer TCASE +85°C. < 0=""> is.
Eigenschap:
Eigenschappen
  • Voeding: VDD, VDDQ = 1,8 V ± 0,1 V