FH8066802980002 Processoren voor laptops
Basisinformatie
Certificering: ORIGINAL PARTS
Modelnummer: FH8066802980002 N3350
Min. bestelaantal: 1piece
Prijs: negotiable
Verpakking Details: dienblad, 10cmX10cmX5cm
Betalingscondities: T/T, Paypal, Western Union, Borg en anderen
Gedetailleerde informatie
Verwerker nummer: N3350SR2Z7 Productverzameling: Celeron-processor N-serie
CODEnaam: voorheen Apollomeer Marktsegment: Mobiel
StatusIntroductiedatum: gelanceerd Launchdatum: Q3'16
Lithografie: 14nm Gebruik Conditie: PC/client/tablet
Markeren:
laptop spaanders
mobiele bewerkerlaptop
Productomschrijving
CPU Processor Chip Celeron N3350 SR2Z7 (2M Cache, tot 2,4 GHz) - Notebook/Laptop CPU
N3350 is een dual-core 64-bit x86 mobiele microprocessor geïntroduceerd door Intel in 2016. De processor is gebaseerd op de Goldmont microarchitectuur en wordt vervaardigd op een 14 nm proces. De chip werkt op 1,1 GHz met een burst frequentie van 2,4 GHz en heeft een TDP van 6 W (SDP van 4 W).
FH8066802980002 Processoren voor laptops 0
Processornummer N3350:
Processornummer N3350
Familie Mobile Celeron
Technologie (micron) 0,014
Processorsnelheid (GHz) 1,1
L2 cache grootte (KB) 2048
Het aantal cores 2
EM64T Ondersteund
HyperThreading technologie Niet ondersteund
Virtualisatietechnologie Ondersteund
Enhanced SpeedStep technologie Ondersteund
Execute-Disable bit functie Ondersteund
Algemene informatie
Type System-on-a-Chip
Marktsegment Mobiel
Familie
Intel Mobile Celeron (Apollo Lake)
Modelnummer N3350
SoC onderdeelnummer
  • FH8066802980002 is een OEM/tray SoC
Frequentie 1100 MHz
Maximale turbo frequentie 2400 MHz (1 core)
2300 MHz (2 cores)
Laag vermogen frequentie 800 MHz
Verpakking 1296-ball Flip Chip Ball Grid Array (Type 3)
Socket BGA1296
Afmetingen 1,22" x 0,94" / 3,1cm x 2,4cm
Introductiedatum 30 augustus 2016
Geïntegreerde randapparatuur / componenten
Display controller
  • 3 displays
  • MIDI-DSI 1.1 / DP 1.2 / HDMI 1.4b / eDP 1.3
  • DP output ondersteunt tot 4096 x 2160 bij 60 Hz
  • eDP en HDMI ondersteunen tot 3840x2160 bij 30 Hz